אודות - Patenters

אנו מחוייבים למצוינות: לא רק מקצועיות, אלא גם מתן שרות אישי ברמה הגבוהה ביותר.
כל מילה היא גורלית בקניין רוחני. שפת האם של רובנו אנגלית, יחד עם זאת גם העברית שלנו מצויינת, כך שיש לנו הבנה עמוקה של החומר המקצועי וגם יכולת לבטא אותו כראוי, וגם היכולת להבין אותך ואת צרכיכם לחלוטין.

בעולם הקניין הרוחני חשוב להשתמש במילים מתאימות כדי להגדיר את ההמצאה במונחים רחבים. אנו משתמשים במילים האלה. יחד עם זאת, אנו מהאסכולה הדוגלת בתאור הקניין הרוחני באופן הברור והתמציתי ביותר, וגם מקיף (זה אפשרי!). אנחנו בטוחים כי המחקר המעמיק והזהיר, יחד עם כתיבה זו, יובילו להבנה נכונה של ההמצאה על ידי הבוחנים ולקניין רוחני חזק ורחב.

גם כאשר אנו עורכים בקשה מקדמית (פרוביזיונלית או פרוביזורית) אנו מקדישים מחשבה רבה להבדיל בין האמצאה לבין הידע הקיים בתחום, לתאור מספיק מפורט של האמצאה כדי להנות מתאריך הבכורה, ולשמירת סודות מסחריים, הכל בו זמנית בבקשה אחת. נסיוננו הרב לימד אותנו כי 3 = 1+1 : בכל פרוייקט אחד מחברי הצוות שלנו עושה את מרבית העבודה וחבר שני נרתם כמבקר איכות. בקרת האיכות אינה רק לשם מציאת שגיאות, אלא מצאנו שיש חשיבות גדולה ביותר להתייחסות לחומר בעזרת יותר מנקודת מבט אחת, גם אם עורך הפטנטים הוא מעולה. לכן, תפקיד יותר חשוב של מבקר האיכות הוא להביא השקפה נוספת ועצמאית למשימה.

אנו שומרים על תעריפים תחרותיים באמצעות שימור רמת מחירים סבירה עבור הפעולות הבירוקרטיות הרבות הנדרשות לביצוע.
אנו בעלי נסיון מצטבר של מעל 30 שנים. הבסיס שלנו בצפון אבל אנו נפגשים על לקוחות בסניפים בבאר שבע, חיפה, ברמת גן ובכרמיאל. אנו עוסקים ברישום רעיונות כבקשות פטנט ו\או בקשות מדגם או בקשות סימן מסחר.

רישום פטנטים

אנו שואפים ללוות את הלקוח מרגע הגיית ההמצאה ובהתמדה עד רישום הזכויות והלאה, גם בשלבים הבאים: חידוש הרישום של הזכויות, גיוס ממון, שיווק או מכירת ההמצאה וכו’, במקום המודל השכיח בו הקשר בין המשרד לרישום הקניין הרוחני לבין היוצר\בעל היצירה מתנתק ברגע שהיוצר יוצא מן המשרד. נקודת ההתחלה שלנו הינה מתן דעה אמיתית לגבי הסיכויים לקבל פטנט (או מדגם או סימן מסחר) והמרצה לעשות חיפוש לכשירות לפטנט\מדגם\סימן מסחר. אנו פועלים לשכנע את הלקוח לעקוב, או להסמיך אותנו לעקוב, אחרי הפעילות של היריבים, ולחסום אותם מקבלת זכויות רשומות על הקניין הרוחני שלהם או לביטול הקניין הרשום, לצד בדיקה של חופש פעולה ואפשרות עקיפה למול הזכויות הרשומות האלה.

 

ג’ניפר טף

The Patenters משרת הן לקוחות פרטיים והן חברות גדולות, באזור חיפה ומקומות אחרים בצפון, בדרום הארץ ובכלל בישראל, ומלווה את הלקוח במקום פעילותו.  כמו כן, המרכז משרת כנציג ללקוחות מחו”ל להגשת בקשות: פטנט, סימן מסחר, סימן שרות, מדגם ועוד בישראל, וטיפול בהודעות על ליקויים, חידושי תוקף ועוד.

אנו מנוסים בהמצאות בתחומי הרפואה, מכשור רפואי, מכניקה, חומרים, כימיה, מערכות חשמליות, פיסיקה, וחומרה\תכנה ועוד.
טף ושות’ משתף פעולה אסטרטגית עם מספר עורכי דין ועורכי פטנטים בתחום קניין רוחני, בייחוד עבודה בצוותא על מספר פרוייקטים עם עורכי פטנטים מחברת Yagod Morris & Associates, ועם עו”ד דניאל בוסתנאי.

הארגונים אליהם אנו משתייכים

AAAS
AIPPI
IVS

הכירו את הצוות

ד"ר צבי (הווארד) טף

עורך פטנטים ישראלי.

ד"ר ריצארד טסגל

מתלמד לעריכת פטנטים מ-2017.

היבה קשקוש

מהנדסת ביורפואה

אליסה לואלן - סנדיק

פרליגלית.

ד"ר מרדכי לנדו

מחקר, הערכת השקעות, קניין רוחני ויזמות.

ג'ניפר טף

עורכת פטנטים ישראלית.

ברק הנן

מתלמד לעריכת פטנטים משנת 2020 וגם בעבר פרליגל.

ורד ילינביץ

פרליגלית.

יסמין ג'וספין

פרליגלית.

ד"ר צבי (הווארד) טף

עורך פטנטים ישראלי.

ד"ר ריצארד טסגל

מתלמד לעריכת פטנטים מ-2017.

היבה קשקוש

מהנדסת ביורפואה

אליסה לואלן - סנדיק

פרליגלית.

ד"ר מרדכי לנדו

מחקר, הערכת השקעות, קניין רוחני ויזמות.

ג'ניפר טף

עורכת פטנטים ישראלית.

ברק הנן

מתלמד לעריכת פטנטים משנת 2020 וגם בעבר פרליגל.

ורד ילינביץ

פרליגלית.

יסמין ג'וספין

פרליגלית.