אודות -The Patenters

משרד לעריכת פטנטים

על המשרד לעריכת פטנטים

אנו משרד לעריכת פטנטים המחויבים למצוינות: לא רק מקצועיות, אלא גם מתן שרות אישי ברמה הגבוהה ביותר.
כל מילה היא גורלית בקניין רוחני. שפת האם של רובנו אנגלית, יחד עם זאת גם העברית שלנו מצוינת, כך שיש לנו הבנה עמוקה של החומר המקצועי וגם יכולת לבטא אותו כראוי, וגם היכולת להבין אותך ואת צרכיכם לחלוטין.

בעולם הקניין הרוחני חשוב להשתמש במילים מתאימות כדי להגדיר את ההמצאה במונחים רחבים. אנו משתמשים במילים האלה. יחד עם זאת, אנו מהאסכולה הדוגלת בתיאור הקניין הרוחני באופן הברור והתמציתי ביותר, וגם מקיף (זה אפשרי!). אנחנו בטוחים כי המחקר המעמיק והזהיר, יחד עם כתיבה זו, יובילו להבנה נכונה של ההמצאה על ידי הבוחנים ולקניין רוחני חזק ורחב.

גם כאשר אנו עורכים בקשה מקדמית (פרוביזיונלית או פרוביזורית) אנו מקדישים מחשבה רבה להבדיל בין ההמצאה לבין הידע הקיים בתחום, לתיאור מספיק מפורט של האמצאה כדי להנות מתאריך הבכורה, ולשמירת סודות מסחריים, הכל בו זמנית בבקשה אחת. ניסיוננו הרב לימד אותנו
כי 3 = 1+1 : בכל פרויקט אחד מחברי הצוות שלנו עושה את מרבית העבודה וחבר שני נרתם כמבקר איכות. בקרת האיכות אינה רק לשם מציאת שגיאות, אלא מצאנו שיש חשיבות גדולה ביותר להתייחסות לחומר בעזרת יותר מנקודת מבט אחת, גם אם עורך הפטנטים הוא מעולה. לכן, תפקיד יותר חשוב של מבקר האיכות הוא להביא השקפה נוספת ועצמאית למשימה.

המחירים שלנו במשרד

אנו שומרים על תעריפים תחרותיים באמצעות שימור רמת מחירים סבירה עבור הפעולות הבירוקרטיות הרבות הנדרשות לביצוע.
אנו בעלי ניסיון מצטבר של מעל 30 שנים. הבסיס שלנו בצפון אבל אנו נפגשים עם לקוחות בסניפים בבאר שבע, חיפה, רמת גן ובכרמיאל. אנו עוסקים ברישום רעיונות כבקשות פטנט ו\או בקשות מדגם או בקשות סימן מסחר.

רישום פטנטים

ליווי הלקוח 

אנו שואפים ללוות את הלקוח מרגע הגיית ההמצאה ובהתמדה עד רישום הזכויות והלאה, גם בשלבים הבאים: חידוש הרישום של הזכויות, גיוס ממון, שיווק או מכירת ההמצאה וכו’, במקום המודל השכיח בו הקשר בין המשרד לרישום הקניין הרוחני לבין היוצר\בעל היצירה מתנתק ברגע שהיוצר יוצא מן המשרד. נקודת ההתחלה שלנו הינה מתן דעה אמיתית לגבי הסיכויים לקבל פטנט (או מדגם או סימן מסחר) והמרצה לעשות חיפוש לכשירות לפטנט\מדגם\סימן מסחר. אנו פועלים לשכנע את הלקוח לעקוב, או להסמיך אותנו לעקוב, אחרי הפעילות של היריבים, ולחסום אותם מקבלת זכויות רשומות על הקניין הרוחני שלהם או לביטול הקניין הרשום, לצד בדיקה של חופש פעולה ואפשרות עקיפה למול הזכויות הרשומות האלה.

ג’ניפר טף

The Patenters – משרד לעריכת פטנטים

The Patenters משרת הן לקוחות פרטיים והן חברות גדולות, באזור חיפה ומקומות אחרים בצפון, בדרום הארץ ובכלל בישראל, ומלווה את הלקוח במקום פעילותו.  כמו כן, המרכז משרת כנציג ללקוחות מחו”ל להגשת בקשות: פטנט, סימן מסחר, סימן שרות, מדגם ועוד בישראל, וטיפול בהודעות על ליקויים, חידושי תוקף ועוד.

אנו מנוסים בהמצאות בתחומי הרפואה, מכשור רפואי, מכניקה, חומרים, כימיה, מערכות חשמליות, פיסיקה, וחומרה\תכנה ועוד.
The Patenters משתף פעולה אסטרטגית עם מספר עורכי דין ועורכי פטנטים בתחום קניין רוחני, בייחוד עבודה בצוותא על מספר פרוייקטים עם עורכי פטנטים מחברת Yagod Morris & Associates, ועם עו”ד דניאל בוסתנאי.

הארגונים אליהם אנו משתייכים

AAAS
AIPPI
IVS

משרד לעריכת פטנטים

הכירו את הצוות

ד"ר צבי (הווארד) טף

עורך פטנטים.

ד"ר ריצארד טסגל

מתלמד לעריכת פטנטים.

היבה קשקוש

מתלמדת לעריכת פטנטים

אליסה לואלן - סנדיק

פרליגלית.

ד"ר מרדכי לנדו

עורך פטנטים.

ג'ניפר טף

עורכת פטנטים.

ברק הנן

מתלמד לעריכת פטנטים

ורד ילינביץ

פרליגלית.

יסמין ג'וספין

פרליגלית.

ליאורה לנדי-פינקלשטיין

מתלמדת לעריכת פטנטים.

ד"ר צבי (הווארד) טף

עורך פטנטים .

ד"ר ריצארד טסגל

מתלמד לעריכת פטנטים

היבה קשקוש

מתלמדת לעריכת פטנטים

אליסה לואלן - סנדיק

פרליגלית.

ד"ר מרדכי לנדו

עורך פטנטים.

ג'ניפר טף

עורכת פטנטים.

ברק הנן

מתלמד לעריכת פטנטים.

ורד ילינביץ

פרליגלית.

יסמין ג'וספין

פרליגלית.

ליאורה (פינקלשטיין) לנדי

מתלמדת לעריכת פטנטים.