התקשרו עכשיו :
074-7145148

רישום סימן מסחר בינלאומי בהתאם לפרוטוקול מדריד

חברתכם גדלה והתפתחה? אתם רוצים לפרוץ לשווקים בחו”ל ? מעוניינים לרשום את לוגו החברה ו\או המוצר ו\או השרות שלכם בסימן מסחר בינלאומי? The Patenters – המרכז לקניין רוחני, מספק מגוון שירותים מקצועיים הכוללים גם רישום סימן מסחר בינלאומי בהתאם לפרוטוקול מדריד.

רישום סימן מסחרי

 סימן מסחרי המעניק לבעליו זכויות שימוש בלעדיות הינו סמל בלעדי וייחודי שיכול להיות מורכב מספרות, מילים, אותיות וכו’. הרישום עצמו מבוצע מול רשויות רלוונטיות והינו אזורי למקום ולמדינה בה הוא נרשם, כאשר דרישות הרישום והאגרות עבורו יכולות להשתנות בהתאם לתקנות ולחוקים של אותו אזור. גם תוקפו של הרישום והאפשרות להאריכו משתנה בין כל אזור. יחד עם זאת, קיימת אפשרות לעשותו לפי פרוטוקול מדריד. יש לציין כי במדינות רבות, ביניהן גם ישראל, סימן מסחרי אינו בגדר חובה אך עדיין חברות רבות בוחרות להשתמש בו בהיותו מסייע בחיזוק המותג שלהן וחוקיותו.

סימן מסחרי בינלאומי לפי פרוטוקול מדריד

פרוטוקול מדריד המכונה גם “מערכת מדריד” שייך ל- WIPO שהינו ארגון עולמי לקניינים רוחניים הפועל משנת 1989. הגשת בקשה להנ”ל דרך פרוטוקול זה מסייעת ברישומו של הסימן המסחרי במעל למאה מדינות בעולם. כמו כן, מאז הצטרפותה של מדינת ישראל לפרוטוקול מדריד בשנת 2010, ישראלים רשאים להגיש בקשה לרישום סימן בינלאומי המבוסס על רישום מקומי שכבר קיים. ההרשמה כדאית במיוחד לחברות, ארגונים ועסקים המשווקים או מתעתדים לשווק את מוצריהם ושירותיהם במדינות ושווקים שונים, בהיותה מפשטת הליכי רישום במדינות נוספות ומוזילה את עלויות הרישום באופן ניכר.

בקשת הרישום לסימן מסחר נבחנת במשרדי WIPO הבודקים את התאמתה לתנאים, זאת לצד קבלת אישור לסימן מהמדינות השונות בהם מבקש הרישום מעוניין לרשום את סימנו המסחרי. לא אחת מדינות בהן מבקשים להירשם עורכות בדיקות משלהן. לכן, לרוב מומלץ בטרם הגשת הבקשה ל-  WIPOלבדוק את התכנות הסימן המסחרי במדינות ואזורים בהם מעוניינים שהסימן המסחרי ירשם.

ליצירת קשר לחצו כאן

רישום סימן מסחרי בינלאומי

 

להגשת בקשה עבור רישום סימן מסחרי בינלאומי, לקבלת ייעוץ מקצועי ועוד מידע בנושא, צרו קשר עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני בטלפון 074-7145148 או בדוא״ל [email protected].

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !