The Patenters - חברה לרישום פטנטים

פטנטים שרשמנו

מגוון דוגמאות לפטנטים בתחומי מכניקה, תוכנה, כימיה ועוד.

ערכה לאבחון מחלות דם.  הפטנטים נקנו על ידי חברה צרפתית EMOSIS והממציא הוא היועץ המדעי שלהם.  הוא פרופסור להמטולוגיה עם מומחיות בציטמטריה.  הפטנטים הם ענקיים וכוללים הרבה התגשמויות שונות מאד של האמצאה.  הבחינה של בקשות הפטנט בשלב ה- PCT ובאירופה עברה בהצלחה כבר בסבב הבחינה הראשון.

DYNAMIC MENUS
תפריטים שהם דינמיים וחכמים. היישום נוגע בשיטה עסקית מבוססת על תכנה, נושא בעייתי בעולם הפטנטים. למרות זאת, בעזרת עריכה מתאימה, כל 28 התביעות נמצאו על ידי רשות החיפוש כבעלות יישום תעשייתי.

APPARATUS FOR CONVEYING PIPING AND WIRING INTO A FORTIFIED ROOM

כמעט כל הפטנטים הישראליים כתובים באנגלית.  פטנט זה כתבנו דוקא בעברית כדי להקל על הממציא.  ההמצאה משווקת על ידי אורנים מיגון, חברת הממציא.  ההמצאה עבור ממד"ים ישראליים, שיש להם מבנה ייחודי בעולם, ולכן הפטנט מקומי בלבד.

DOUBLE SEAM MEASUREMENT SYSTEM

ההמצאה והפטנט שייכים לחברת הממציא Quality by Vision.  ההמצאה בעניין מערכת שמאפשרת ביקורת משופרת של קופסאות שימורים ופחיות.  המערכת SEAM 360 "מכשיר החישה האולטימטיבי לבדיקת התפר הכפול בקופסאות ובפחיות".   הודות לעריכה, פטנט אמריקאי ניתן ללא כל התנגדויות.

DEVICE FOR DISTRIBUTING WEIGHT

המצאה של חברת מרעום דולפין, קבוצת ממציאים צעירים יוצאי יחידות קרביות.  ההמצאה מאפשר לשאת בנוחיות משא כבד מעל שכפ"צ, אפילו קרמי, ולנוע לחופשיות.

A PROCESS FOR OBTAINING POLYHYDROXYLATED FATTY ALCOHOLS FROM AVOCADO SEED AND THEIR USE IN COSMETCS AND MEDICINE

ההמצאה ובקשת הפטנט שייכת לחברת הביוטכנולוגיה Polyol של הממציא.  זהו תהליך למיצוי כהלים רב-הידרוכסיליים שומניים (PFA) שהם חומרים טבעיים המונעים ופעילים כנגד נזקים מקרינת UV לעור.  הוידאו ממחיש שימוש בגלעינים של אבוקדו.

SYSTEM AND METHOD FOR USE IN ERECTILE DYSFUNCTION CONDITIONS

הממציא הינו סגן נשיא בכיר וטכנולוג ראשי בחברה איתמר מדיקל.  מערכת לא-חודרנית להחלת שינויים בנפחי כלי הדם והרקמות בפין.  הוידאו דן בבעיות זיקפה

פטנט ישראלי מספר 234308 הינו עבור מחמם מים ביתי שהוא מאד יעיל בהמרת אנרגיה סולרית לחימום מים.  בתחילה הממציא הגיע עם אמצאה קצת שונה ואמרנו לו שלדעתנו האמצאה במצבה הנוכחי אינו ראוי לפטנט.  הממציא חזר אלינו לאחר כמה שבועות עם שיפורים אשר שינו את הסטטוס לאמצאה אשר נראתה לנו כראויה לפטנט.  בקשה לפטנט נערכה, והוגשה ונבחנה באפן מואץ כבקשה ירוקה -על אמצאה המועילה לסביבה.  בבחינת הבקשה ההודעה הראשונה מהרשות הגיעה כבר עם בשורה שיש תביעות ראויות לפטנט, וזמן קצר לאחר מכן התקבל פטנט – תהליך זול וזריז, פטנט תוך 8 חודשים! 

עיצוב אופנתי שהוא בעצם המצאה כשירה לפטנט! ביקיני שיכול להתפרק כך שאפשר ללבוש אותו גם במקרים שדרושה צניעות וגם כשמתאים לחשוף יותר. המצאה ממש רלוונטית בישראל למרות השוק הקטן ולכן יש גם בקשה ישראלית. כבר בהודעה הראשונה ממשרד הפטנטים האמריקאי בבקשה לפטנט האמריקאית נמסר שיש אפשרות לקבל פטנט.  ההמצאה עברה הרבה גלגולי עיצוב מעניינים ואטקרטיביים, שנוספו לבקשה הישראלית.

ניטור צריכת הדלק

זוהי הבקשה הראשונה שנוסחה על ידי משרדנו. זה קשור לדיווח על צריכת דלק לקביעת מיסוי הדלק. ככזה, זה היה אתגר לנסח את הבקשה כך שתחום ההמצאה לא יהיה השילוב הרעיל של שיטה עסקית ותהליכים מופשטים. למעשה, בפעולה המשרדית הראשונה של הבקשה האמריקאית נמצאו כמחצית מהתביעות קבילות.

הניסוח היה בשיתוף פעולה עם יגוד מוריס, השותף האסטרטגי שלנו.

מדריכים ועוד

סידרנו לכם את כל המידע מראש.
קראו עוד על עולם הפטנטים, העידכונים והחדשות בכתבות נגישות ורלוונטיות