התקשרו עכשיו :
074-7145148

עלות רישום פטנט בישראל

יש לכם המצאה? אתם רוצים לקבל עבורה הגנה מלאה שתסייע מול ניסיונות של גזל מסחרי? חושבים לרשום פטנט בארץ ? רוצים לדעת במה כרוך ההליך ומהי עלות רישום פטנט בישראל ? עם הצוות המקצועי של The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תקבלו מענה מדיוק לכל השאלות, לצד טיפול מקצועי, מסור וצמוד לכל אורכו של ההליך.

הליך רישום פטנט בישראל

 

רישום פטנט בישראל הינו הליך סבוך המורכב ממספר שלבים וכרוך בהשקעת זמן וכסף. השלבים העיקריים של ההליך הינם:

 

  • חיפוש פטנטים- שלב ראשוני חשוב הדורש לבדוק שלא הוצאו פרסומים אחרים עבור ההמצאה עד ליום בקשת הפטנט. את החיפוש ניתן לבצע לבד או בעזרת משרדנו.
  • הגשת בקשה- רישום פרטים של בעלי הזכויות להמצאה, כתובת מדויקת למסירת המסכמים ופירוט נכון, מדויק, ברור, מקיף ומתומצת של ההמצאה ומאפייניה.
  • אישור הגשת הבקשה- על ידי רשם הפטנטים באופן המהיר ביותר, הכולל את תאריך הגשת הבקשה.
  • בחינת הבקשה- כל בקשה נבחנת לגופה במשרד הפטנטים ומתקבלת החלטה באם לאשרה.
  • התנגדות לבקשת פטנט- ניתן להגיש התנגדות לבקשת פטנט בפרק זמן של שלושה חודשים מרגע פרסום הודעה על קבלתה, ולהציגה עם נימוקים וסיבות הקבועות בחוק.
  • קבלת פטנט- אם נדחתה התנגדות לפטנט או לא הוגשה התנגדות יעניק רשם הפטנטים פטנט עבור ההמצאה.

עלות רישום פטנט בישראל

 

בכל הקשור אל רישום פטנט בישראל, עלותו מוכתבת ממספר גורמים שהעיקריים שבהם הינם:

 

  • מאפייני מגיש הבקשה- עלות רישום של חברה מסחרית גבוהה מזו של אדם פרטי מכיוון שיש לה כלים לשיווק רחב יותר של ההמצאה. כמו כן הממשל הישראלי מנסה לעודד אנשים פרטיים ליזום ולרשום פטנט בישראל.
  • מאפייני ההמצאה- לגבי המצאות שהינן בתחומים יותר ייחודיים, ספציפיים ואזוטריים, לרוב עלותן יותר גבוהה עקב עלות אנשי מקצוע הנדרשים להשקיע זמן ומשאבים רבים יותר בבחינת מאפייני, מקוריות ובלעדיות ההמצאה.
  • צמצום עלויות- חברתנו מסייעת בבחינת כל המצאה לגופה ובבחירת המסלול הנכון והכדאי ביותר עבורה בישראל ואו בחו”ל, הן מבחינת עלויות והן מבחינת פוטנציאל שיווקה.

למידע נוסף על הצוות שלנו לחצו כאן

לרישום פטנט בישראל

 

לקבלת עוד מידע וייעוץ אודות רישום פטנט בישראל עלות ומאפיינים, ולשירותי רישום פטנטים מקצועי, צרו קשר עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני בטלפון 074-7145148 או בדוא״ל [email protected].

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !