התקשרו עכשיו :
074-7145148

עלות רישום פטנט בארה”ב

ממציאים ויזמים רבים בוחרים ובצדק להשקיע ברישום פטנטים בארה”ב, בהיותה אחד השווקים המובילים והגדולים בעולם. בנוסף, רישום פטנט בארה”ב מעניק עליו בלעדיות של עשרים שנה ומוצע גם במסלולים גמישים, יעילים ומהירים.  אם לא די בכך, יחסית למדינות אירופה רבות עלות רישום פטנט בארה”ב  עשויה להיות זולה יותר.

יחד עם זאת, בהיותה מדינה מרוחקת עם חוקי רישום שונים מישראל, חשוב לבצע את הרישום בעזרת גורם מקצועי מיומן ומנוסה. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני תזכו בדיוק להליך שכזה המבוצע בהתאמה מלאה למאפייני ההמצאה, לצרכים שלכם ולהגדרות תקציב נתונות. זאת לצד הכרות מעמיקה ועדכנית עם הפסיקה בארה”ב והתקנות השונות הקשורות לרישומם של פטנטים, דבר המונע הוצאות רישום מיותרות.

למידע נוסף לחצו כאן

האפשרויות לרישום פטנט בארה”ב

רישום פטנט בארה”ב נעשה על ידי פניה ל-  USPTO- US Patent and trademark – שהינו הגוף האחראי על רישומם של פטנטים בארה”ב.  רישום פטנט בארה”ב אפשרי במספר דרכים, כאשר לכל דרך מאפיינים ועלויות משלה:

  • בקשה לרישום פטנט מלא. הליך הגשת הבקשה כולל מספר סבבים, וכן קבלת דו”ח מטעמו של הבוחן האמריקאי האחראי על טיפול בבקשה. במידה והבקשה לא אושרה בפעם הראשונה ההליך ממשיך להגשת תשובות נוספות. יש לציין כי מסבב שלישי יש להוסיף לאגרות הרגילות תשלום נוסף.
  • פטנט פרוביזורי (פרוביזיונלי( – רישום פטנט פרוביזורי המכונה באנגלית provisional, הינו מעין הגשה מקדימה זמנית לבקשת רישום פטנט מלאה, אשר מאפשרת להקדים את תאריך רישומו של הפטנט. כמו כן מדובר בשיטת רישום זולה יותר מבקשת רישום רגילה והיא מעניקה עוד זמן לגיוס משקיעים ומימון עבור המשך הגשת בקשה לפטנט וכן להמשך פיתוח האמצאה והכנסת עדכונים לבקשה לרישום פטנט מלא.
  • מסלול PPH- אפשרות נוספת הינה לרשום תחילה את הפטנט בישראל עם בקשה לבחינה מזורזת שלו. לאחר מכן ניתן לפנות למסלול PPH- Patent Prosecution Highway, המסתמך על אישור הפטנט בישראל ומאפשר הליך אישור בקשת פטנט מהירה ואכותית יותר מרישום רגיל.

רישום פטנט בארה”ב

לרישום פטנט בארה”ב, לקבלת ייעוץ מקצועי ועוד מידע על עלות רישום פטנט בארה”ב, צרו קשר עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני בטלפון 074-7145148 או בדוא״ל [email protected].

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !