התקשרו עכשיו :
074-7145148

עורכי פטנטים תל אביב

טיפים לבחירת עורכי פטנטים בתל אביב

תל אביב היא עיר גדולה שמשמשת כמרכז הכלכלי, המסחרי והתרבותי של ישראל. כתוצאה מכך יש המון אנשי מקצוע בתל אביב וחלקם מתמחים באותם נושאים. היצע רחב של אנשי מקצוע אמור אמנם לעזור ללקוחות פוטנציאליים ואף לתרום לירידת מחירים, אך יש תחומים שבהם הוא דווקא מקשה על ההשוואה והבחירה. אחת הדוגמאות לכך קשורה לנושא של עריכת פטנטים ולשירותים שמציעים עורכי פטנטים בישראל.

בהשוואה בין עורכי פטנטים תל אביב מתגלה קודם כל כעיר שבה אפשר למצוא מגוון עצום של שירותים. המשמעות של מגוון שירותים היא שחלק מעורכי הפטנטים מתמקדים בלקוחות פרטיים בלבד, חלק מעניקים את שירותיהם לחברות וחלק מועסקים תחת חברות-אם גדולות יותר. לפיכך, הדרך הטובה ביותר למצוא עורך פטנטים היא לבדוק את תחום ההתמחות שלו ולוודא שהוא רלוונטי. שנית, איסוף המלצות עשויה להקל בבחירת עורכי פטנטים תל אביב . כמעט כל מי שעוסק בתחום הפטנטים וזקוק לרישום מסודר שלהם מכיר באופן אישי מישהו שיכול להמליץ לו על אנשי מקצוע. המלצות מקולגות, חברים, קרובים או בני משפחה מונעות חלק ניכר מהסיכון ומבטיחות יצירת קשר עם אדם אמין. שלישית, תחום הקניין הרוחני הוא יקר מאד וכדאי לברר על מה משלמים, למשל מה ההוצאות של המשרד, שמגולמות במחירים ללקוח.  הרוב המכריע של עבודת עורך הפטנטים יכול להיעשות בבית, לכן משרד מפואר נועד אך רק כדי להרשים את הלקוח.  האם שווה לכם לשלם את המחיר הנוסף ? אכן, כדאי לשקול שוב האם לבחור דוקא עורכי פטנטים בתל אביב, יש עורכי פטנטים מעולים במקומות שונים בארץ עם עלויות תחזוקה נמוכות.  כדאי לחפש משרד עורכי פטנטים עם סניף קרוב למקום מגוריך או מקום עבודתך. The Patenters יכול להיפגש עמך במשרד עורכי פטנטים בתל אביב, רמת גן, חיפה, כרמיאל או באר שבע.

בחירת עורכי פטנטים לפי תחומי התמחות

קשה לבחור עורכי פטנטים בתל אביב או בכל עיר אחרת בארץ בלי להכיר את ההבדלים בין תחומי התמחות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, רישום פטנטים הוא לא תחום המומחיות היחיד של העוסקים בענף. רצוי לברר האם יש לעורכי הפטנטים תחומי התמחות נוספים כגון סימני מסחר, מדגם רשום, סודות מסחר וזכויות יוצרים. ריכוז השירותים תחת קורת גג אחת מסייע לערוך את הפטנטים באופן מקצועי ובעתיד גם לחסוך זמן יקר על שירותים מקבילים. במרכז לקניין רוחני The Patenters מחויבים למצוינות ומעמידים לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בתל אביב לשם עריכת פטנטים. אפשר להתייעץ איתנו בכל מקרה של דילמה והתלבטות, מוזמנים ליצור קשר בטלפון 074-7145148 כדי לתאם שיחת היכרות לא מחייבת. מטרתנו היא לסייע לכם לערוך סוגים שונים של פטנטים במהירות, ביעילות ותוך היצמדות ללשון החוק בישראל או בכל מדינה אחרת.
שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !