התקשרו עכשיו :
074-7145148

עורך פטנטים

עורך פטנטים מחיר

עורך הוא בכלל מקצוע מעולם הכתיבה והתוכן ונשאלת השאלה האם כל הערך שמספק לכם עורך פטנטים הוא ערך של ניסוח פטנט ברמת הכתיבה והשפה והתשובה היא כמובן ממש לא. עורך פטנטים הוא בראש ובראשונה איש מקצוע מהנדס או מדען שיכול להבין דברים טכניים כמו האמצאה שלכם, אחרת לא ידע להגדיר כראוי את האמצאה ולא יבין אתכם.  כמו כן הוא בעל הכשרה בתחום המשפט, כך שהפטנט יעמוד בתנאים המשפטיים של ניסוח הפטנט.

המבנה התוכני של פטנט

ככלל, פטנט הוא מסמך משפטי שיש לו מבנה מאוד מוגדר ושבו צריכים להופיע מספר סעיפי חובה. פטנט טיפוסי צריך לכלול הקדמה המתארת את הפטנט, את המטרה והשימושים שלו ואת אופן הפעולה שלו. בהמשך, צריך הפטנט לכלול רשימה של טיעונים (Claims) שמהווים למעשה את ליבת הפטנט ומגדירים משפטית את האמצאה. ולבסוף יש גם שרטוטים טכניים של הפטנט. ככלל, מסמך הפטנט צריך להיות כתוב בצורה כזאת, שאיש מקצוע מהתחום בו עוסק הפטנט, יוכל לייצר את המוצר על סמך המתואר בפטנט. זה אומר שהפטנט צריך להיות מספיק מפורט לשם כך, אבל מצד שני, חשוב שהוא גם יכתב כך שיהיה כיסוי רחב ככל שניתן. את המבנה התוכני של הפטנט גם אתם יכולים ללמוד, על אף שמן הסתם, עורך פטנטים ידע לעשות זאת בצורה מדויקת ומהימנה הרבה יותר.

המבנה המשפטי של פטנט

ערכו האמיתי של עורך פטנטים הוא דווקא בשילוב של עריכה משפטית ועריכה טכנית של הפטנט תוך תשומת לב לכל הדרישות השונות של מדינות שונות לגבי פטנטים, והתמודדות מוצלחת נגד בוחנים אשר פועלים למנוע מתן פטנט. מרכיב זה בעבודת העריכה כולל בתוכו את השיקולים המשפטיים שיש לקחת בחשבון בכדי לנסח את הפטנט בצורה כזאת שתעניק לו את רמת הבלעדיות המקסימלית. על עורך הפטנטים לזהות את ליבת האמצאה ואת האלמנטים שצריך לכסות, ולמצוא את הניסוח המתאים ביותר על מנת להבטיח שלא ניתן יהיה לעקוף את הפטנט. זוהי גם בדיוק הסיבה שבעבודה עם עורך פטנטים מחיר השירות הוא גבוה הרבה יותר מאשר המחיר של עורך תוכן ואין באמת מקום להשוות בין השניים.

משרד עורכי פטנטים The Patenters, המתמחה בעולם הקניין הרוחני, מעמיד לרשותכם צוות של מומחים בחיפוש פטנטים, ניסוח פטנטים וניהול כל פרוצדורת בקשת הפטנט. הצוות במשרד The Patenters ממוקד כולו בבניית אסטרטגיית רישום מותאמת במיוחד לפטנט שלכם, בניסוח הפטנט שלכם בצורה המשפטית החזקה וההרמטית ביותר ובניהול תהליך הרישום בצורה מקצועית תוך עמידה על היקף הבלעדיות הנרחבת ביותר שניתן להשיג בפטנט. במשרד The Patenters תוכלו למצוא צוות מקצועי ומסור, עורך פטנטים מחיר אטרקטיבי וביטחון שהפטנט שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר. לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 074-7145148.

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !