התקשרו עכשיו :
074-7145148

משרד עורכי פטנטים מוביל בישראל

The Patenters המרכז לקניין רוחני הוא משרד עורכי פטנטים אשר מעמיד לרשות לקוחותיו בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, בעלי רקע משפטי וטכני מעמיק, וניסיון מצטבר של יותר משלושה עשורים. משרדנו מלווה לקוחות פרטיים וחברות מכל רחבי הארץ, לרבות במקום הפעילות, וכן משמש בתור נציג של לקוחות מחוץ לישראל.

בין היתר, אנו אמונים על הגשת בקשות לפטנטים, סימני מסחר, סימני שירות, מדגם ועוד, וברשותנו ניסיון רב בהמצאות בתחומי המכשור הרפואי והרפואה, חומרים ומכאניקה, מערכות חשמליות ופיסיקה, כימיה, חומרה ותוכנה, ועוד. בתוך כך, במידת הצורך אנו מבצעים שיתופי פעולה אסטרטגיים מול משרדי עריכת דין מובילים ועורכי פטנטים המתמחים בקניין רוחני.

ליווי אישי ורצוף לכל אורך הדרך

מזה שנים שאנו מלווים לקוחות פרטיים וחברות מכל סדר גדול בתהליכי רישום פטנטים וזכויות קניין אחרות, ומעמידים לרשותם ניסיון שנצבר לאורך שנים ארוכות ועשרות רישומי פטנטים. דגש מרכזי בעבודתנו מושם על ליווי אישי, קרוב וצמוד של הלקוח החל למן הפגישה הראשונה ולכל אורך הדרך – גם לאחר הרישום. חשוב להדגיש כי הליווי אינו מסתכם אך ורק בעריכת הפטנט והגשתו, אלא מקיף קשת רחבה של נושאים והיבטים. כך לדוגמא, אנו מסייעים כבר מהרגע הראשון בגיבוש אסטרטגיה יעילה של תהליך הרישום, העוזרת להפיק את המקסימום מכל צעד. זאת לאור היכרות מצוינת עם ההמצאה או המיזם ועם צרכיו הייחודיים של הלקוח, לרבות מסגרת התקציב העומדת לרשותו ועם לוחות הזמנים.

למידע נוסף על הצוות שלנו לחצו כאן

הצוות המקצועי שלנו מעניק מעטפת שלמה לצרכי הלקוח כאשר העבודה המשותפת מובילה לרמה גבוהה במיוחד של דיוק בניסוח, לאור בקרת איכות המביאה עימה גם נקודת מבט נוספת ועצמאית. כך ניתן לקבל ניסוחים ברורים ותמציתיים מחד, אך מקיפים ורחבים מאידך, המספקים הגנה משפטית מצוינת וסיכויים גבוהים לאישור הבקשה. בתוך כך, אנו מספקים ללקוח חוות דעת כנה ואמיתית אודות סיכויי הקבלה של פטנט, סימן מסחר או מדגם, ומדגישים את חשיבות המעקב אחרי פעילות של מתחרים בתחום, ביצוע פעולות חסימת זכויות או ביטול קניין בעת הצורך, ובדיקת אפשרויות העקיפה והפעולה מול זכויותיהם הרשומות.

בזכות הרמה המקצועית הגבוהה והשירות המעולה שאנו מעניקים ללקוחותינו, The Patenters נמנה כיום על משרדי עורכי פטנטים מובילים בישראל. לפרטים נוספים ולקביעת פגישה ראשונה עימנו, התקשרו לטלפון 074-7145148.

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !