התקשרו עכשיו :
074-7145148

ייעוץ פטנטים

רישום פטנט הוא עסק יקר שנכון לגשת אליו כשהערך של רישום כזה הוא ברור ומובהק. גם כשברור שהרישום נכון וחייב להתבצע, ישנה חשיבות מכרעת לאופן בו רושמים את הפטנט, להגנות הספציפיות המגולמים בתוכו, למדינות בהן רושמים את הפטנט, לסדר הרישום במדינות אלה ולעוד שורה של פרמטרים שיכולים להכריע את גורל הפטנט. במילים אחרות, הדבר האחרון שאפשר להגיד על רישום פטנטים הוא, שמדובר בהליך פשוט וטריוויאלי ואם אתם באמת מעריכים את הרעיון שלכם ואת חשיבות ההגנה המשפטית שצפוי הפטנט להעניק לכם, אתם רוצים לקבל ייעוץ פטנטים לפני תחילת תהליך הרישום ולכל אורכו.

למה נועדו שירותי ייעוץ פטנטים?

ובכן, לפני שאתם פונים לקבלת ייעוץ, חשוב שתדעו על מה נכון ולא נכון לקבל ייעוץ כזה. ייעוץ פטנטים נועד להבהיר לכם את המשמעות של רישום פטנט, להסביר לכם את השיקולים החשובים שעליכם לקחת בחשבון בתהליך הרישום, לפרט בפניכם את הטעויות שאתם לא רוצים לבצע ובסך הכל, להעמיד לרשותכם את כל תשתית הידע הנדרשת לכם לצורך קבלת החלטות סביב הרישום. מצד שני, ייעוץ כזה לא נועד ללמד אתכם כיצד לרשום את הפטנט בעצמכם. ניסוח פטנט הוא עניין סופר מקצועי שבו לכל מילה יש חשיבות ושלאורכו נדרש המון ידע משפטי וגם יכולת טכנית בכדי לבנות את בקשות הפטנט מההקדמה, דרך הטיעונים (Claims) ועד הסיכום והשרטוטים.  

באילו נושאים תוכלו לקבל ייעוץ?

ייעוץ פטנטים יכול לסייע לכם בשאלות גנריות סופר חשובות ומכריעות לגורל הפטנט שלכם ובכלל זה:

  • עד כמה הרעיון שלכם ניתן להגנה באמצעות פטנט, או אולי ישנו ערוץ אלטרנטיבי עדיף (עיצוב רשום, סודות מסחר וכן הלאה)?
  • באילו מדינות אתם צריכים ורוצים לרשום את הפטנט הספציפי שלכם?
  • האם כדאי לכם לרשום בכל המדינות בו זמנית, או כדאי לבצע רישום מדורג ובאיזה סדר?
  • מהן הנקודות הרגישות בפטנט שלכם, שסביבן יש לבנות הגנה הרמטית?
  • איך תוכלו למזער את היקף המידע שאתם חושפים בפטנט ועדיין לזכות להגנה מקסימלית?

אם יש לכם רעיון טוב, ישנם אינספור גורמים שינסו לתקוף את הפטנט שלכם ורק ייעוץ טוב ורישום מקצועי מעולה, יוכלו באמת להגן עליכם מפני אותם גורמים.

משרד עורכי פטנטים The Patenters מתמחה בתחום הקניין הרוחני ומציע שירותי רישום פטנט, עיצוב רשום, סודות מסחר, זכויות יוצרים, סימן רשום ועוד. במשרד The Patenters תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, מקיף ומותאם אישית לפטנט שלכם. לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות, צרו קשר עוד היום בטלפון 074-7145148.

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !