התקשרו עכשיו :
074-7145148

חופש פעולה חלק ב: האם יש לי פטנט = אני מוגן מהפרת פטנט

מטרת המאמר לנפץ אשליה מסוכנת של ממציאים רבים, שהם מוגנים מפני תביעות על הפרת פטנט.

האם ייתכן שאקבל פטנט שמתאר המצאה המבשילה למוצר, ובכל זאת אפר פטנט קודם עבור המצאה קודמת של מישהו אחר?

התשובה היא בהחלט כן; רוב ההמצאות הינן שכלול של המצאה קודמת, וכעיקרון ניתן לקבל פטנט על שכלול. ההמצאה הקודמת לעיתים קרובות תוארה בפטנט של מישהו אחר, והפטנט שלו עלול לחול גם על שכלולים כמו שלכם, למרות שהשכלול עצמו לא תואר שם.

לכן, גם אם יש לך פטנט ביד, אל תשווק\י את המוצר לפני ביצוע בדיקת חופש פעולה (FTO).

התקשרו היום למרכז כדי לבצע את החיפוש לחופש פעולה

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !