התקשרו עכשיו :
074-7145148

חברה לפטנטים

יש לכם רעיון פורץ דרך שאף אחד עוד לא חשב עליו, אבל בכדי להפוך את הרעיון הזה למשהו בעל ערך, צריכים לפתח אותו ולהפוך אותו למוצר. הערך הוא במוצר ולא ברעיון. בעולם גלובלי ותחרותי כמו זה שבו אנו חיים היום, פיתוח רעיון למוצר מחייב במקביל מנגנון של הגנה משפטית מפני חיקויים, זיופים ושאר כלים תחרותיים. לא משנה באיזה תחום הרעיון שלכם, ישנם המון גורמים בעולם שיכולים לפתח אותו, לשווק אותו ולמכור אותו יותר טוב מכם ואם לא תתגוננו מפניהם בסיוע חברה לפטנטים, לא תזכו לקטוף את הפירות.

איך יכולה לסייע לכם חברה לפטנטים?

ובכן, חברה המתמחה בתחום הפטנטים היא רק האמצעי שמיועד לאפשר לכם לבנות סביבכם את התשתית המשפטית הנדרשת להגנה על הרעיון/ המוצר שלכם. המטרה שלכם היא לרשום את הרעיון כפטנט ייחודי שלכם, מה שימנע מכל גורם אחר (במדינה בה רשמתם את הפטנט), מלייצר ולמכור אותו על חשבונכם. הרישום הוא באמת כלי התקפי ולא הגנתי ולכן המושג “הגנה משפטית” הוא קצת מטעה אבל הוא השתרש בעולם.  חברת פטנטים היא הגורם המקצועי שבונה עבורכם את כל התהליך של רישום הפטנטים ומסייע לכם בשורה של שאלות מפתח חשובות כמו, המדינה או המדינות בהן חשוב מאוד ו/או כדאי מאוד שתרשמו פטנט, בדיקה שהרעיון לפטנט אכן מקורי וייחודי, בדיקה שאכן ניתן לרשום את הרעיון כפטנט מבחינה משפטית וכמובן ניסוחים של בקשת הפטנט בצורה חכמה שלא ניתן יהיה לעקוף אותה וכמובן ביצוע ההליך הפרוצדורלי של רישום הפטנט.

האם חייבים לעבוד עם חברת פטנטים?

ובכן, ברמה הטכנית התשובה היא בארץ לא. מבחינה חוקית אתם יכולים לנסח ולהגיש את בקשת הפטנט שלכם בעצמכם. ברמה המהותית התשובה היא בהחלט כן. הפטנט הוא כלי משפטי שאמור ל”הגן” עליכם ומספיק ניסוח אחד לא נכון בתוך הפטנט כדי ליצור פרצה דרכה יוכל כל אחד לעקוף את הפטנט שלכם ולייצר את המוצר שלכם עם שינויים קטנים. אם אתם רוצים להימנע ממצב כזה ואם אתם גם רוצים להימנע מהתהליך הסיזיפי של רישום הפטנט וההתדיינות עליו מול גורמים ממשלתיים במדינות זרות, אתם זקוקים לשירותיה של חברה לפטנטים.

The Patenters הוא משרד עורכי פטנטים, המתמחה בעולם הקניין הרוחני (פטנטים, סימני מסחר, מדגמים (עיצובים רשומים) וסודות מסחריים. המשרד, באמצעות צוות של עורכי פטנטים, עורכי דין ומשפטנים מומחים, מספק ללקוחותיו ליווי מלא מא’ ועד ת’ לאורך תהליך רישום הפטנט, משלב בדיקת הרעיון ועד השלב בו תקבלו תעודה רשמית המעידה על בעלותכם על הפטנט ואף לאחר מכן בהמשך חיי הפטנט (25-20 שנה). לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות, צרו קשר עוד היום בטלפון 074-7145148.

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !