התקשרו עכשיו :
074-7145148

הוצאת פטנט

הוצאת פטנט עם חברה מקצועית

הוצאת פטנט כרוכה בהליך מורכב, יקר וממושך שעדיף לבצעו עם גורם מקצועי. בחברתThe Patenters תזכו למענה שלם עבור צרכי הוצאת פטנט מתוך מטרה למצות את מלוא הפוטנציאל של המצאתכם עם כמה שפחות עלויות וסיכונים.

להתמודד עם המורכבות של הוצאת פטנט

יש לכם רעיון נהדר ואתם חושבים להוציא עבורו פטנט לקבלת בלעדיות מסחרית? לפני שאתם מתחילים חשוב שתדעו שמדובר בהליך יקר, ממושך ומורכב. כמו כן, לא כל רעיון ראוי וכדאי לרישום כפטנט, ורעיונות רבים אינם עוברים את סף הקבלה הנדרש. גם אם הרעיון אושר לרישום כפטנט לא בטוח שהוא כדאי כלכלית ויספק רווח אחרי כיסוי עלויות המיזם, הרישום וכדומה.

בכדי לעקוף את המכשולים האלו ולהבין את כדאיות הוצאת פטנט מומלץ ליצור קשר עם חברתנו כבר בתחילת דרכו של המיזם. אנו נבחן את הרעיון ונבדוק אם אפשר וכדאי לרשמו כפטנט, וכמו כן נבחר עבורו באסטרטגיה מתאימה שתוביל לייעול הליך הרישום. השירותים המסופקים על ידנו כוללים גם עריכה מקצועית ונכונה של בקשה לפטנט, סיוע בהשגת מימון מרשות החדשנות וממקורות נוספים בישראל ובחו”ל.

חברה מקצועית ומנוסה

יכולתנו לספק מענה מקצועי ומוצלח עבור צורכי הוצאת פטנטים מבוססת על ניסיון רב בתחום, עם מאות בקשות להוצאת פטנטים ובקשות למימון שכבר מאחורינו. כמו כן, צוות בחברה מורכב מעורכי פטנטים מיומנים עם ניסיון רב בתעשייה, המעודכנים בכל התפתחות בענף הפטנטים בארץ ובעולם, ומחזיקים גם ברקע משפטי וגם בהבנה טכנית מעמיקה. זאת לצד עורכי דין פטנטים המטפלים בסוגיות שונות בתחום.

הצעה משתלמת במיוחד

אנו מספקים שירות כדאי עבור הוצאת פטנטים, שייעל את ההליכים ויחסוך בהוצאות. בזכות גישת עבודה יעילה, שירותינו מספקים מענה שלם עם תוצאות מוצלחות עבור מחירים משתלמים בתחום. ואם לא די בכך, במידה והבקשה לפטנט לא התקבלה במדינה בה נרשמתם, נדאג להחזיר לכם את עלויות הרישום עבור אותה מדינה.

הליך מקצועי, מקיף ויעיל

השירות המסופק על ידינו עבור הוצאת פטנט, המשלב אסטרטגיה עם עריכה של פטנטים, תורם רבות להצלחת ההליך ויעילותו. זאת לצד שירות אישי ומהיר השומר על קשר עימכם ומתחשב במסגרות התקציב. אנו פועלים מתוך הכרה מעמיקה של התחום ועם בסיס מוצק, המאפשר לנו לחשוב אחרת ולתת פתרונות יצירתיים וחכמים המתאימים למצבים ולצרכים שונים.

לשירותי הוצאת פטנט מקצועיים

לשירותי הוצאת פטנט מקצועיים, לקביעת פגישה ולקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם חברת The Patenters בטלפון 074-7145148 או במייל [email protected].

שתף:

מאמרים נוספים

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

פטנט אחיד ובית משפט פטנטים מאוחד

הפטנט המאוחד ובית המשפט המאוחד (Unitary Patent and the Unified Patent Court ) הם שני כלים שנועדו לחזק ולהשלים את מערכת הענקת הפטנטים האירופית המרכזית הקיימת כיום. הם יציעו למשתמשי מערכת הפטנטים אפשרות חסכונית להגנה על פטנטים ברחבי אירופה באמצעות הגשת פטנט יחיד.

קרא עוד »
חוק סימני המסחר

חוק סימני המסחר

חוק סימני מסחר – מה הוא אומר? חוק סימני מסחר, או יותר נכון פקודת סימני מסחר, נחקק בשנת 1972 וכמו חוקים רבים אחרים חלו בו

קרא עוד »
אגרת רישום סימני מסחר

אגרת רישום סימן מסחרי

סימני מסחר מהווים סמלים המזוהים עם מוצר, שירות או בית עסק מסוים, ומספקים אמצעי זיהוי חשוב המוגן בחוק כקניין רוחני. בכדי ליהנות מזכויות בלעדיות של סימן מסחרי יש לרשמו אצל רשויות רלוונטיות במדינות ייעודיות. הליך הרישום מצריך בדיקות מקדימות, תיאור נכון של הסימן ובתשלום אגרות. עם The Patenters – המרכז לקניין רוחני, תזכו בליווי מקצועי צמוד לכל אורך הליך הרישום, אשר יבטיח את הצלחתו ואת אישור בקשת רישום הסימן המסחרי.

קרא עוד »

כתוב לנו

התקשרו עכשיו !